Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem jelentkeze...

Mi történik, ha nem jelentkezek fel az egyetemi vizsgáimra?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment alapképzést kezdtem el távoktatáson (költségtérítéses), de sajnos meghaladja a képességeimet a jelen helyzetemben. Mi történik, ha nem jelentkeztem fel egyik vizsgámra sem? Azt tudom, hogy bukás, de ezek után passziváltathatom magam és esetleg újra kezdhetem fél év múlva az első félévtől? Vagy újra kell felvételiznem? Jár bármilyen anyagi költséggel, hogy nem veszek részt a vizsgákon?

jan. 12. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Újrakezdheted szeptemberben.

Csak akkor kéne fizetned ha feljelentkezel vizsgára, de nem jelensz meg raja. Ha nem jelentkezel (vagy időben leadod), akkor nem kell fizetni semmit.

jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
jan. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!