Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék angolból C1-es...

Szeretnék angolból C1-es nyelvvizsgát letenni. Melyik fajta lenne a legjobb, és az meddig érvényes?

Figyelt kérdés
jan. 13. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg nem járnak ezek le, az más kérdés, hogyha 10 éve csinálta valaki, akkor már senki nem hiszi el, hogy az aktív nyelvtudás. Egyébként mire kell?

Egyetemi felvételihez, diplomához érdemes, vagy ha a munkahely kéri, és adnak érte nyelvpótlékot. Amúgy meg minden munkahelyen van állásinterjú az adott nyelven. Én sokszor voltam angol nyelvű interjúkon, és soha senki nem kérdezte van-e nyelvvizsgám. Az aktív nyelvtudás számít.

Én egyébként cambridge-it csináltam, elég nehéz volt, vannak ennél könnyebbek is, de annak elég nagy a presztizse is. Rigó utcai ma már nagyon könnyű.

jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!