Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járhat-e szociális ösztöndíj...

Járhat-e szociális ösztöndíj az egyetemeken azért, hogy a szüleim hallássérültek? Van lehetőségem emiatt megpályázni?

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves egyetemista és sokaktól hallottam, hogy emiatt szerintük meg tudnám pályázni az ösztöndíjat, azonban nem tudom pontosan, hogy milyen papírok szükségesek az igazoláshoz.

jan. 16. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ennyire megadnák, de az egyetem honlapján keresd meg a kiírást.
jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen, de kérdezd meg tőlük.
jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, de ha szerinted ez anyagilag alacsony bevételt is jelent, szociálos alapon esetleg kaphatsz. Tehát az ok nem a szülők állapota, hanem az alacsony bevétel miatt lehetne.
ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!