Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e olyat csinálni az...

Lehet-e olyat csinálni az egyetemen, hogy ha nem sikerül egy tárgy akkor azt későbbi félévre halasztom?

Figyelt kérdés

Van egy tárgy ami nem az erősségem és hiába tanulok rá, nem tudom megjegyezni, ezért kétségeim támadtak a vizsga eredményével kapcsolatban.

A tárgyra nem épül semmilyen másik tantárgy sem, a tárgy nélkül is meglenne a 30kreditem / félév, illetve az átlagom is, azonban ha nem sikerül, a következő félévben nem nagyon lenne esélyem újra felvenni, mert rengeteg tárgyam lesz (nem fér bele az órarendbe).



Pontosításképpen a későbbi félévet úgy értem, hogy pl. az 5. félévemre, ahol viszonylag kevesebb tárgyam van, és nem úgy hogy a következő félévre.


Természetesen a tárgy nem teljesítésével és az újrafelvételének a díjával tisztában vagyok.



jan. 16. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges. Én csináltam több negyedik féléves tárgyat utolsó félévben. (Csúsztam más miatt, így az utolsó félévben nagyon kevés tárgyam volt, így inkább ott csináltam.)
jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi a válaszodat!
jan. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!