Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy karon csak...

Normális hogy egy karon csak egy oktató bírálja el a szakdolgozatokat és le is húz sokat?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról hogy szakdolgozatot sok esetben két oktató bírál legalább.

Nekem csak egy oktató bírálta el a szakdolgozatom és le is húzta.

Vajon normális ez hogy egy oktató bírálja el a szakdolgozatokat és ha neki nem tetszik akkor lehúzza, hogy más bíráló nem is volt?



jan. 18. 12:45
 1/4 anonim válasza:
100%

ember. előkapod az egyetemed TVSZ-ét és ott világosan le van írva hogy hány opponens kell. és bár lila gőzöm te hova jársz de elképzelhetelen hogy a bíráló mellé ne leygen még legalább 1 , de inkább 2 opponens.

elképzelhetlen.

de ott a tvsz egy pillanat alatt kiderül.

jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Gondolt át, mit nem fogadott el.

jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehetetlen az 1 bíráló, alaphelyzet az 1 bíráló + 1 opponens.


Itt pl az én vizsgaszabályzatom....


Szakdolgozati és Záróvizsga Útmutató - PPKE BTK


Pázmány Péter Katolikus Egyetem

[link] › storage › tinymce › uploads

PDF

— A szakdolgozatot fel kell tölteni a Neptun rendszerben a TVSZ ... A dolgozatra a két opponens külön jegyet ad, s ennek átlaga adja a szakdolgozat ...

jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írásos véleményt, értékelést nekem csak egy írt.

De ettől függetlenül 2-en voltak feltüntetve.

jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!