Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon lenèznek...

Szerintetek nagyon lenèznek ezért a TO-n, vagy a tanárok?

Figyelt kérdés

Önköltseges távoktatáson tanulok az egyik egyetemen, vagyis nem kell bejárnom, csak vizsgára, ami elektronikus. Munka mellett csinálom.


Tudni kell hogy egyrészt nagyon fárasztó mentálisan/lelkileg a melóm illetve van olyan mentális problémám, amitől a memóriám az szörnyű lett az évek során.


Előfordult, hogy felvettem egy csomó tárgyat és egyet sem tudtam teljesíteni mert nem tudtam a memóriám/munkám miatt, vagy későn tudtam befizetni a tandíjat. Sok tantárgxat már sokadszorra veszek fel, hogy tudjam teljesíteni. Természetesen mindent fizetek én magam.


Emiatt nagyon megvethetnek a TO-n/vagy a tanárok?


(Egyéb lenèző, fikázó kommentek nem érdekelnek, megvan a magam baja, köszi)



jan. 19. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kell minden áron neked azaz egyetem…
jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

"Emiatt nagyon megvethetnek a TO-n/vagy a tanárok?" - Nem különösebben foglalkoznak vele ki hányszor megy egy tárgyból vizsgázni vagy bukik. TO-n egy ügyintézőhöz többszáz hallgató tartozik, folyamatosan kapják a kérdéseket, adminisztrációs feladatokat, nem igazán érnek rá arra hogy Kiss Béla eredményein rugózzanak.

Tanárok esetében változó, ha csak néhány órája van kevesebb emberrel lehet megjegyzi hogy ki az akinek kevésbé megy a tárgy, de aligha fog sok gondolatot szentelni annak hogy Kiss Béla már megint bukott. Ritka hogy egy tárgyból senki se bukik, főleg levelezőn vagy távoktatásom ahol a többség munka vagy esetleg család mellett próbál tanulni. De sok tanár annyi diákkal találkozik hogy végképp nem is érdekli őket ki hányadjára vette fel a tárgyat nála.

Teljesen felesleges ezen aggódni, jó vagy sem a legtöbb hallgató ha nem csinál vmi kiemelkedőt teljesen elvesz az egyetemi tömegben.

jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

"Emiatt nagyon megvethetnek a TO-n/vagy a tanárok?"

"megvan a magam baja"

Elhiheted, hogy az oktatóknak/ügyintézőknek is, nem hinném, hogy érdekel bárkit is hányszor próbálkozol/veszed fel ugyan azt.

jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem foglalkozik azzal, hogy hányadszorra veszed fel csak te gondolod túl.

Viszont ha ennyire leterhel testileg/lelkileg a munkád, hogy a memóriazavarod van, a záróvizsgára készülj fel, hogy az kicsit nehéz menet lesz.

jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem teljesen normàlis, hogy nem úgy megy munka mellett, mintha nappalin lennél és az lenne a fő feladatod, hogy tanulj. Inkább dicséretre méltó, hogy munka mellet bevállaltad és csinálod a sulit. Ne érezd magad rosszul. Meg alapból nem mindenki olyan típus, hogy 2-szer elolvassa és keni-vágja az anyagot, valakinek több idő kell.
jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami azt illeti jobban kéne, hogy menjen…nappali után levelezőn vagyok most mesterien…csak jobban kéne beosztani az ötödét vagy az 1. Írta jól neked nem való az egyetem és kész…mi helyettes nem fogunk lediplomázni az szent.
jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!