Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 tárgy nem lett meg a 13-ból....

5 tárgy nem lett meg a 13-ból. Érdemes folytatni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Egyetem, szakot nem írok, de ez a helyzet, kicsit (nagyon) halogattam a tanulást, ami meglett tárgy szerencsére mind jó lett, 4-5-ösök is vannak, 1-2 vizsgára, amik nehezebbek, sok kreditet érnek tudtam felkészülni az utolsó pillanatban, azok meglettek szerencsére, amikből sokan buknak ráadásul, de 5-re már nem maradt időm, így nem is mentem el már.
jan. 20. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért megpróbálhattad volna.
jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel te írod, hogy halogattad a tanulást. Máskor ne halogasd.
jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Lett volna értelme, hogy megjegyezzenek? Mondjuk tény, próba szerencse, de az idei oktatói garmadát megismerve nem ezt tapasztaltam volna, egész biztos. Na, aztán lehet én gondolom túl.
jan. 20. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem.
jan. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

13 tárgy?? nálunk 6 van.

Igazából én az első félévem elrontottam nagyon, az átlagom nem sokkal volt 1 fölött, de másodikre összekaptam magam, ott már 4 fölött voltam, szóval szerintem menthető minden

jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Osztatlan képzés.
jan. 21. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen kb azt csinálsz amit csak szeretnél és senkit sem fog érdekelni. Egyedül arra figyelj, hogy végezd el a maximum időn belül és lehetőleg figyelj az átlagodra, mert szerintem nem olyan nehéz államin maradni és elég nagy segítség.


Meg még két fontos dolog, hogy vedd prioritásba azokat a tárgyakat, amikre épülnek más tárgyak és minden tárgyadból legalább aláírásig juss el.

jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az átlag szerencsére most is bőven megvan. Nem tettem magam tönkre, tény.
jan. 21. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Max annyi,hogy következő félévben többet kell tanulnod vagy csúszol.Ennyi igazából
jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Anyád pénzén több ideig élősködhetsz, nézd a jó oldalát!
jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!