Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég egy emelt érettségi hogy...

Elég egy emelt érettségi hogy felvételt nyerjek?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem és ugye mint tudjátok most már 2 emelt érettségi sokkal sokkal többet ér mint a múlt évi pontszámításban az intézménypontok miatt.

Szerintetek tegyek 2 emelt érettségit?

Anglisztikára készülök Miskolcra és nen tudom,hogy így hogy ennyi ember ugye 2 emelt érettségit tesz esetleg nem e esnék ki a versenyből mert az angol mellé nem lenne kapacitásom még egy emeltre.

Törin gondolkozom,jelenleg 5-ös vagyok de nem így készültem és rákéne most feküdnöm,hogy jól sikerüljöm amire nincs időm sajnos már

Van aki odamegy esteleg?

Ti hány emeltet tesztek?



jan. 26. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nézd meg a tavalyi ponthatárt, és kalkuláld ki, hány pontod lesz egy emelttel! Ha rizikós, akkor csinálj egy másik emeltet is!
jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Sokan készülnek most 2 emeltre?
jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De tavaly teljesen más volt a pontozás és az érettségiken is újítottak azóta,ezért nem tudom mennyire fog felugrani a ponthatár a sok 2 emelttel.


Én úgy tapasztalom,hogy igen 2-es,több emberrel találkoztam aki 2ből emeltezik,mint aki 1ből.

jan. 26. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Miskolcra Anglisztika…hmmm szerintem elég az 1 emelt
jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oda elég 1 emelt...főleg, ha nem is lesz kötelező
febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég
febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen elég
febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!