Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nincs elég kreditem maradha...

Ha nincs elég kreditem maradhatok államin?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy 2 tárgyam miatt csúsznék 1 évet az egyetemmel, viszont nem tudom maradhatok-e államin ha nincs meg a 36 kreditem az utolsó évben.

Mivel konkrétan ezen a 2 tárgyon kívül mindenem meglenne, ezért csak ezt az egyet kellene teljesítenem, viszont így nyilván nincsenek meg a kreditek.

És egy kicsit ott vagyok összekeveredve, hogy ugye ha nincs elég kredited az adott évben, akkor a következőre átraknak önköltségesre, viszont, ha én abban az évben végeznék amikor nincs meg az össz 36 kreditem, akkor az jár bármiféle következménnyel?


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, tanácsot, segítséget!



jan. 26. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Végzős évben nincs elég kredited, év végén sorolnak át, de addigra kiiratkozol. Nyugi
jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
febr. 1. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!