Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi eljárás során,...

Felvételi eljárás során, oklevélből történő pontszámítás esetén elfogadják a bölcsészettudományi területen szerzett diplomát gazdaságtudományi területre való jelentkezés esetén?

Figyelt kérdés

A felvin az intézményi meghirdetéseknél szerepel bizonyos egyetemeknél, hogy hány pont jár a diplomára. Azt azonban nem írják, hogy egyes képzési területeket nem fogadnának el. Valakinek van ezzel tapasztalata?

(Nem lusta vagyok, csak ha nem szükséges, nem fizetnék ki 67 ezret, hogy emeltet tegyek egy tárgyból.)



jan. 30. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem felvettek bölcsészdiplomával a BGE-re, igaz, az régebben volt. Telefonálj be a Tanulmányi Osztályra és kérdezz rá.
jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam nekik. Tényleg elfogadják.
febr. 1. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!