Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb, a...

Szerintetek melyik a jobb, a hagyományos napló, vagy a Kréta E-napló?

Figyelt kérdés

febr. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vagyok ennek a fenenagy, túlontúl mindent digitalizálunk mozgalomnak a híve... Ebből kifolyólag én nem lennék ellene, ha a régi napló újra teret hódítana.
febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ha ezek közül kéne választani akkor hagyományos napló! De ha több E naplót nézünk akkor a Mozanapló sokkal jobban használható volt mint a Kréta
febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én elviekben azt támogatom, hogy legyen elektronikus és papír alapú is. Csak nincs kapacitás duplán dokumentálni, szóval inkább az kéne, hogy elektronikus, de X időnként kiküldeni papír formában az összes jegyet a szülőnek. Arra az esetre, ha nem lenne net otthon, nem értené, hogy hogy működik, stb.
febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2 Mi régebben Mayor-t ( [link] használtunk. Ez egy linux alapú, nyílt forráskódú szoftver (nem tudom mennyit mond ez neked). 10-15 évig tökéletesen működött, semmi baj nem volt vele, amíg át nem kellett állni Krétára.
márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!