Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tervezőgrafikus Magyarorsz...

Egy tervezőgrafikus Magyarországon eltud helyezkedni és jól keresni? Van egyáltalán rá kereslet? Mivel foglalkozik pontosan?

Figyelt kérdés
febr. 4. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El tud helyezkedni, ha a tervezőgrafikus technikai tudáson túl rendelkezik megfelelő soft skillekkel, marketingérzékkel és gazsasági isneretekkel, valamint vállalkozói mentalitással.


Ha te önmagadtól annak sem tudsz utána nézni, hogy mivel foglalkoznak akkor rád az éhenhalás vár, ha a papírt meg is szerzed...

febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A felvi.hu-n sok mindent róla nem találtam. Neten meg régebbi (akár 10 éves) helyzetről beszélnek. Engem viszont a mostani érdekel és nem bízok egy nevenincs oldalban ebben, gondoltam az aki benne van ebben vagy akár ez a munkája jobban tud róla mesélni.
febr. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!