Informatika tanár?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés,hogy szerintetek egy informatika tanár ,hogyan dobhatná fel az órákat és kerülhetne közelebb az osztályhoz?

Én nem vagyok informatika tanár,tanuló vagyok ,és csak elgondolkoztam ,hogy még a többi tanárral lehet fecsegni és egészséges vitákba folyni az órákon,úgy az informatika tanárok kicsit nehezebben indulnak,mivel mindenki háttal ül nekik és a diákok a gépet nézik. Sokan kifejezetten nem is szeretik az órát és gyomorgörcsel mennek az órára,mivel nehezek a feladatok.

Én szeretnék informatika tanár lenni, de belegondolva nagyon unalmas lehet ,hogy a diákok végig elfordulva végzik a feladatot és te csak néha segítesz ha kérik! Esetleg valamivel fellehet dobni az ilyen órákat? Valamilyen csoportos játékkal,ami nem a gépek előtt történik hanem a padoknál? Fél év és jelentkezek a szakra ,ezért érdekel 😅 Lehet ,fura vagy értelmetlen kérdésnek gondolhatjátok,de én csak szeretnék jó tanár lenni,aki foglalkozik a gyerekekkel .



febr. 5. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt a mentalis egeszseg kategoriaban...?
febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem adta ki az oktatás kategóriát bocsi :D
febr. 5. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen iskolában találták ki hogy háttal ülnek az informatika teremben?
febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ,ha azt vesszük kicsit kapcsolódik :D
febr. 5. 18:30
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Ahogy a diákok leülnek a gépekhez ,háttal vannak a tanárnak . Mivel itt a padok a falhoz vannak téve.
febr. 5. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom miről tudna beszélni egy info tanár a diákokkal. Végülis csak a hightech ipar a legdinamikusabban fejlődő ágazat az egész világon és kb ez az, ami a mai fiatalok 99%-át érinti és érdekli.
febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ,még egyik osztályomban sem voltak érdeklődőek a többiek,nem látnak többet bele mint egy órába amin szenvednek és lekell tudni.
febr. 5. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
6, sajnos el vagy tévedve. Nem igazán érdekli a gyerekeket.
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanárként szerintem az egy elég nagy plusz ha vicces vagy. A mostani gyerekek figyelmét elég nehéz lekötni akár fél órára is, ha bedobsz néhány poént és megnevetteted őket az már szerintem elég nagy siker.
márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!