Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 tételt 2 hétvége alatt?

23 tételt 2 hétvége alatt?

Figyelt kérdés

Főállásban dolgozom és mellette elkezdtem egy munkával (pénzügyi terület) kapcsolatos tanfolyamot.

Elméletből lesz szóbeli vizsgám 2 hét múlva,23 tétel van.

A tételek fele van eddig kidolgozva.

Sajnos hétköznap nem tudok tanulni mivel sokszor túlórázom, szezon következik, így csak a hétvége (2x2 nap) van a tanulásra.

Ezen és a jövőheti hétvégén kellene felkészülnöm, mert utána hétfőn már vizsga.

Még nem tudtam elkezdeni tanulni, most ezt a 2 hétvégét tudnám rászánni. Programot direkt nem csináltam, maximum a barátommal mennék el egyik este egy órára vacsorázni kikapcsolódásképpen.

Szerintetek meg lehet tanulni ez alatt a 4 nap alatt a tételeket vagy inkább hagyjam ,toljam el és ne próbáljam meg így?

Egy tétel kb 3-5 oldal. Nem a legnehezebb téma, de azért nem is a legkönnyebb.

29N



febr. 6. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:
*hozzátenném, hogy 4 éve diplomáztam, azóta nem tanultam úgy ahogyan az iskolákban szoktak, szóval eléggé ki vagyok esve a tanulási gyakorlatból.
febr. 6. 21:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha komolyan veszed, simán.

Üdv, egy levelezős egyetemista :)

febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. 23 tétel 4 nap alatt, az mondjuk 3 napon át napi 8 tétel, a negyedik napon ismétlés. Bőven meglehet.
febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Simán meglesz, miközben kidolgozod, tanulod is! Én anno 25 tételtből ugyanígy államvizsgára tanultam két hétvége alatt, napi 8 tétellel, ahogy írják előttem is, az utolsó napon pedig csak ismételtem! Főleg ha max 5 oldalasak, menni fog, sok sikert!!!
febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-es vagyok, és le a kalappal, hogy munka mellett tanulsz!!! Meg mindenkinek, aki munka mellett tanul! :D
febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül közbejött egy váratlan családi dolog és csak 5 tételt tudtam megtanulni hétvégén, így erre a hétvégére marad 18:(

febr. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!