Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Plagiumot ellenőriztem a nem...

Plagiumot ellenőriztem a nem kész szakdolgozatomon (40 százalékig van meg). Akkor most kesz állapotban ezt teljesen lopasnak fogja jelezni? Kezdhetem elölről?

Figyelt kérdés
Most mondta több diáktársam ezt nem szabad,csináltatok ilyet? Kuka az eddigi munkam????

febr. 15. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én sosem csináltam ilyet, mert biztos voltam abban, hogy nem plagizáltam, hisz a szakdolim 70%-a primer kutatás és annak elemzése volt.
febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam. 6 szazalek a plagium, de mivel lekertem ezert lesz ez a 40ezer 100 szazalek plagium?
febr. 15. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Várj! Milyen felületen kérdezted le?

Valójában Plagiarism, vagy Similarity érték ez a 6%?

febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-3 volt, gondoltam össze kell adni és nincs különbség csak a súlyosságban.


Ezt használtam.

[link]

febr. 15. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nos, így már érthető. Az a 6% semmiképpen nem jó.


1. Hiába nevezi Similarity-nek (ez valószínűleg egy ügyes marketing megfontolás volt azok megvezetésére, akiknek szüksége van a ténylegese Similarity értékre), valójában ez csak Plagiarism rate.


2. Plágiumnak a 6% rengeteg, a 0.1% is sok. A plágium zéró tolerancia alapú.


3. Ez annak ellenőrzésére, hogy az egyetemen jó lesz-e, csak minimális részben segít. A Plagiarism értéket megkapod, de a valós Similarity értéket nem. Márpedig erőteljesen figyelembe lesz véve.

febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
5# gondolom fogalmad sincs, de ez a program azt is plágiumnak veszi amit idézel és behivatkoztál, szóval nem 0%-nak kell lennie
febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

#6:

Úgy látszik fogalmad sincs ez a program hogy működik, ugyanis olyan "pontos" ez az izé, hogy egy hivatalosan 80%-os Similarity értékű össz-vissz 1000 szavas szöveget, 7%-osnak hoz, igaz, abban van egy százaléknyi olyan, ami valójában hivatkozva volt, a többi valóban plágiumos.


Egy 800 szavas, 20%-os Similarity értékű szöveget pedig konkrétan 0%-osnak hozott...


Ez rohadtul ki fog derülni, mikor az ember az egyetemnek küldi be a dokumentumát.


Én igazából nem értem az ilyen embereket, hogy mi a francért pazarolnak pénzt használhatatlan, nem megfelelő, a lényegi értékeket hibásan (de legalábbis NEM egyezően azzal, amit a professzor(ok) fog(nak) látni) mutató oldalak "prémium" szolgáltatására.


Mi a jó francért nem azon a felületen van ellenőrizve, aminek az eredményeit az iskola/professzorok megkapják?

febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!