Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségire készülők! T...

Emelt érettségire készülők! Ti csak a tavaszi vagy az őszi érettségi feladatait is megszoktátok oldani felkészülés közben?

Figyelt kérdés
És aki az őszit is megszokta, tényleg általánosságban ott nehezebb a feladatsor vagy emeltből nagyjából ugyanaz a szint mint a tavaszi?

febr. 15. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez mennyire releváns információ, de biosz emeltről lenne szó.
febr. 15. 22:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem.aktuális.mert leérettségiztem de megoldottam az őszit meg tavaszit is.


Szerintem nincs különbség köztük. Mindegyik érettségiben van nehezebb meg könnyebb feladat.

febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Megkérdezhetem, hogy mikor érettségiztél?

Mert én is érettségiztem már csak most meggondoltam magam és egy emeltet is szeretnék tenni.

És azzal riogattak bennünket a tanárok, hogy évről-évre nehezebbek lesznek a feladatok.:/

febr. 16. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2021-ben tettem egy emeltet angolból, megoldottam mindent tavaszit őszit egészen 2005-ig


Nekem az tűnt fel, hogy ami nehéz volt az az őszi időszakban volt (ez nem jelenti azt, hogy mindig, illetve a tavasziban is volt egy vagy két év ami nehezebb volt)


"És azzal riogattak bennünket a tanárok, hogy évről-évre nehezebbek lesznek a feladatok.:/"

Szerintem ez hülyeség

febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 2021 ben emelt bioszból.
febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!