Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-n meddig lehet passzivált...

SZTE-n meddig lehet passziváltatni?

Figyelt kérdés

Most este tudtam meg, hogy meghalt a nagypapám. Elég nehéz volt eddig is nézni a szenvedését, mert hasnyálmirigy rákja volt, ami az egyik legfájdalmasabb rák. Nem is igazán fogtam fel, hogy ez megtörtént, és a mamám egyedül maradt. A szívem szakad meg. Azt sem tudom, képes vagyok-e így egyáltalán bármi másra is koncentrálni, tanulni. Elég sokat kellene készülnöm már akkor is, ha csak a minimumra hajtanék, és most fogalmam sincs, mit kéne tennem. Még soha nem vesztettem el ilyen közelálló rokonomat. Ráadásul a cicámat is elütötték és elpusztult, úgyhogy teljesen üres vagyok.

Ha a passziváltatás mellett döntenék erre a félévre, még megtehetném? Ha igen, meddig?

Előre is köszönöm a válaszokat.


20/l



febr. 24. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.


25 (vasárnap) éjfélig tudod megtenni a modulon.

Előtte szerintem add le az óráid is a Neptunban.

Utána is lehet passzíváltatni, csak azt már külön kérvénnyel, papíros indoklással.

febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Beszéltem a családommal és arra jutottunk, hogy azért megpróbálok valamennyire teljesíteni. Ő is ezt akarta volna.

febr. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!