Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szinész 0...

Hogyan lehetek szinész 0 szinészi tapasztalattal? Miket kell tennem hogyan?

Figyelt kérdés
febr. 25. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Tudod a színészekbe szorul némi önállóság/kreativitás és rá tudnak keresni, szóval ha téged terelgetni kell mint a birkát mert életképtelen vagy, akkor a színészi pálya nem neked való, ellenben a gyárak tárt karokkal várnak betanított munkásnak.
febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak színitanodák, ahová beiratkozva megtanulhatod a színészetalapjait, onnantól csak rajtad áll, hogy mit tudsz kihozni magadból.


A színészetet egyébként tanítják a felsőoktatásban is, például az SZFE-n, viszont oda nagyon nehéz bekerülni; nagyon sok a rosta, és nagyon könnyen ki lehet esni rajtuk.

febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehoy.
febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 szálmu válaszra válaszolok!

Nem kell téregetni mind egy birkàt mert én is rá kerestem,kutattam de mind csak Amerikai szinész iskolák stb stb.. Amire jelenleg nincs lehetőségem elmenni,ezért probálkoztam kezdésnek itthon találni. De köszönöm a választ.

febr. 26. 13:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 2 számu válaszolo! Értem
febr. 26. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Sámlis Novákot
febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!