Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az SZTE-n egy...

Mennyibe kerül az SZTE-n egy új diákigazolvány igénylése?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne

elrontottam az igénylést és így nem csináltak nekem diákot,de most már a régi diákot se fogom tudni használni....

a HSZI-nél kell újat igényelni?és matrica is lesz rajta ha megkapom vagy külön kell venni?és ha igénylek diákot és a csekket befizettem utána aznap/másnap rögtön mehetek ideiglenes diákot igényelni?

bocsi az off-ért!

2010. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
közben voltam a hszi-n, 1600 ft, az új igénylése, de ki kell fizetned a matricát is, ami további 1800 ft, valamint az ideiglenest, ami 360 ft. be kell fizetned a csekkeket és a hszi-n kapott papírokatki kell tölteni, a csekkekkel és a papírokkal, valamint igazolványképpel visszamenni a hszire és ott rögtön megkapod az ideigleneset, ha viszel képet. a diák pedig 45-60 nap múlva érkezik meg. remélem tudtam segíteni:)
2010. okt. 28. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 800-850ft.
2010. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!