Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákigazolvány igénylése?

Diákigazolvány igénylése?

Figyelt kérdés
Amikor jelentkeztem a felsőoktatásba igényeltem diákigazolványt,utána kaptam is egy csekket,de elfelejtettem befizetni , és lejárt a határidő . Most mar mit lehet csinálni ? Megvárjam az iskolakezdést ?
2010. aug. 14. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Fizesd be, így viszont lehet, hogy kicsit később fogod megkapni. 3 éve én is így jártam, de szerencsére megcsinálták nekem is egy kis késéssel. :) Talán még időben is vagy.
2010. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem felesleges befizetni? Aug. 5 volt a határidő .
2010. aug. 14. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2010. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy felkeressem a Hallgatói Szolgáltató Irodát ? Szegedi T.E.
2010. aug. 14. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, ha megkérdezed tőlük, utsó levéllel küldtek számot. Amúgy szerintem nem késtél le semmiről (szintén SZTE-s gólya :))
2010. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem aug 7-én küldték ki a csekket egyáltalán, miközben 5-e volt a határidő... Ha késés lesz az csakis miattuk...
2010. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam most, és az lenne a kérdésem, hogy megéri befizetni? Nem jobb az, ha viszek képet és első nap elintézem, és ráfizetek 500 forintot egy ideiglenesre? Mert nekem így gyorsabbnak és kényelmesebbnek érzem. Aki ismeri a helyzetet, pro/kontra?
2010. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!