Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet abból baj, hogy nyitva...

Lehet abból baj, hogy nyitva maradt a suliban az ablak?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg volt, kinyitottuk és haza felé nem szándékosan de elfelejtettük becsukni. (pénteken)


A probléma, hogy a terem földszinten van, konkrétan az utcáról be lehet menni, ha nyitva az ablak (nem forgalmas helyen van ez a rész)


Bosszant, hogy nem lett becsukva...

Nem tudom takarítók mennek e, gondolom hétvégén nem

meg ha esik az eső...


márc. 2. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Nincs egy gondnok, aki ott lakik, akinek tudnál akár most is szólni?
márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Takarítók majd becsukják, valószínű hétvége előtt még átnézik a termeket.
márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én azt nem tudom ki hol lakik.

Meg egyébként is hogy kéne elérni?!

Honnan lenne meg a tel számuk?

márc. 2. 15:10
 4/24 A kérdező kommentje:
2: Nem tudom hogy pénteken délután dolgoznak-e még, de valószínűleg az ő dolguk, csak eszembe jutott.
márc. 2. 15:12
 5/24 anonim ***** válasza:
A gondnoknak, portásnak mielőtt távozik az épületből az összes ablakot, vízcsapot mindent ellenőriznie kell, hogy be van-e csukva, el van-e zárva, a villágítás le van-e kapcsolva stb.
márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
#3 mi ez a stílus? Segíteni próbáltam. Szívesen amúgy.
márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5: Értem, nem tudtam, hogy végig megy mindenhol, köszi.


6: De hogy gondoltad, hogy egy tanulónak megvan a gondnok/portás tel. száma? (még a nevét sem tudom)

Meg, hogy tudom hol lakik?


Nem én nyitottam ki, csak órán gondoltam rá, hogy majd becsukom (óra után) és ma eszembe jutott, hogy nem csukta be senki...

márc. 2. 16:17
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Van ott nálatok okosabb ember akik végigjárja rendszeresen az épületet és becsukja, elzárja, lekapcsolja amit ti úgy hagytatok.
márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Legyen így!


Már ha észreveszi, mivel a huzat behúzta csak nem lett ráfordítva...

Nem nekem volt melegem (sőt a kabátot is felvettem, akinek melege volt, vagy aki kinyitotta annak kellet volna becsuknia )

márc. 2. 18:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszi, mert ez a dolga. Hidd el nem ez az első eset ami ilyen és ezt látja.
márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!