Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet abból baj, hogy nyitva...

Lehet abból baj, hogy nyitva maradt a suliban az ablak?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg volt, kinyitottuk és haza felé nem szándékosan de elfelejtettük becsukni. (pénteken)


A probléma, hogy a terem földszinten van, konkrétan az utcáról be lehet menni, ha nyitva az ablak (nem forgalmas helyen van ez a rész)


Bosszant, hogy nem lett becsukva...

Nem tudom takarítók mennek e, gondolom hétvégén nem

meg ha esik az eső...


márc. 2. 14:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
ok, köszi!
márc. 2. 19:12
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Az hogy ti elmentetek haza nem jelenti azt hogy ott nem jár majd senki hétfő reggelig.

Vannak esti iskolások és hétvégén is lehet valami oktatás. Én is szombaton jártam külön angolra.

márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csütörtökön és Pénteken szokott lenni esti.
márc. 2. 19:19
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

Nalátod!

Akkor:

1. észrevette valaki és becsukta, vagy szellőztetett és becsukta.

2. ha nem vette észre senki és úgy maradt, akkor sem ti voltatok ott utoljára, ergo le lehet tolni a felelősséget.

márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Péntek délután 5-kor jöttünk el, abba a teremben óra már hétfőig nem volt/ nem lesz.
márc. 2. 19:24
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
Najólvan cimbora... mondasz valamit, aztán annak az ellenkezőjét, aztán megint. Húzzál el bulizni, inni, vagy tanulni.
márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem értesz?

Csütörtökön és pénteken vannak esti órák, ergo szombaton nincs. (ahogy te azt gondoltad)


Leírtam, hogy pénteken a mi csoportunk 17h-ig ott volt.

Gondolhatod, hogy a "következő " óra nem péntek este 17h után kezdődik, mellesleg nem egyetlen 1 tanterem van az épületben.


Az, hogy nem tudod összerakni arról nem tehetek. Az meg hogy én hova megyek, majd én tudom.

márc. 2. 19:33
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
Még 1x én dolgoztam iskolában gondnokként. Este minden terembe be kellett nézzek, ellenőrizni a világítást, az ablakokat. És messziről láttam ha az ablak csak látszólag volt csukva. Látszik egy idő után. Persze első pár hétben végig rángattam az összes ablakot az összes teremben. Utána már elég volt benézzek a termekbe, világítás felkapcsol, körbenéz, dolgok OK ablakok csukva, ha valamelyik gyanús volt oda kellett menjek megrángatni. Ennyi. És ez már rutinná vált. Aztán bezártam az adott termet. Ha hétvégén jött valaki mert külön óra, szakkör, vagy bármi volt akkor már csak azt a termet nyitottuk ki ahova bementek, a többi zárva maradt, mert azokat akkor már nem kellett még 1x ellenőrizni. És ez kb. minden iskolában így van. Nálunk előírás volt még az is, hogy a végén az épületet is körbe kellett járni, és végig nézni mindent. Ekkor megint észre lehetett venni nyitva maradt ablakot ezt-azt. Egyébként ezt azért is meg kellett tenni, mert volt, hogy gyerek bent akart maradni "poénból" de volt, hogy "poénból" bezárták egy szekrénybe stb.
márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

#7 akkor összefoglalom.

Azt kérdeztem, hogy "Nincs egy gondnok, aki ott lakik?" és ezzel neked az a problémád, hogy "De hogy gondoltad, hogy tudom hol lakik?" A tudakozót sem ismered, az iskola vezetékes telefonszáma sem jut eszedbe, de azért te osztasz másokat. Cuki.

márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Te vagy a cuki, szerinted szombaton bárki felvenné a telefont? ^^. Nem hiszem, hogy 0-24-es készenlétben ülne bárki is a vezetékes telefon mellett.


Biztos felhívom, hogy merre lakik a gondnok... menjen már be, mert a csoporttársaim nyitva felejtették az ablakot, hiszen melegük volt.


A tudakozót meg aztán végképp felhívom emiatt, te ezt most komolyan gondoltad?! Ennyire azért engem nem érdekel, nem az én saram. Csak eszembe jutott, hogy tőlünk nem csukta be senki. Vajon mi van ilyenkor, de azért nem fogok körbetelefonálni senkit, nem az én feladatom szerintem.

márc. 2. 22:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!