Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet abból baj, hogy nyitva...

Lehet abból baj, hogy nyitva maradt a suliban az ablak?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg volt, kinyitottuk és haza felé nem szándékosan de elfelejtettük becsukni. (pénteken)


A probléma, hogy a terem földszinten van, konkrétan az utcáról be lehet menni, ha nyitva az ablak (nem forgalmas helyen van ez a rész)


Bosszant, hogy nem lett becsukva...

Nem tudom takarítók mennek e, gondolom hétvégén nem

meg ha esik az eső...


márc. 2. 14:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne az ONLINE tudakozót felhívni? 2024 van. Mindegy, én kiszálltam. Azért az arcodból visszavehetnél.
márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Neked van 0%-od nem nekem.


Miért nekem kéne visszavenni, mikor te írsz érdekes dolgokat és te vagy megértődve?!

Jó, hogy nem azt írtad menjek oda hétvégén és ellenőrizzem le, nyitva van e...


Nem az én dolgom, csak kíváncsiságból kérdeztem ,mert órán eszembe volt, hogy be kell majd csukni aztán el lett felejtve, de nem gondolnám, hogy az én felelősségem, nekem kellene bármit is intézkedni...

márc. 2. 23:30
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ezen mit nem értesz?"

Ahányszor leírsz valamit mindig máshogy írod.

Vagy a leggyengébb troll vagy, vagy ez egy kisegítő iskola, más lehetőség nincs.

márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Vannak itt még lehetőségek, miszerint te nem tudsz értelmezni valamit, és a kérdés feltevője a hülye


Na ez lesz a helyes!

Magyarul le van írva, az hogy te nem tudod értelmezni arról nem tehetek, nem írom le 100x, ha elsőre nem sikerült felfogni, ne erőltesd... nem fog menni ;)

márc. 3. 09:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!