Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kidobtam az okleveleimet mit...

Kidobtam az okleveleimet mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon elcseszett vagyok de nemrég kidobtam az okleveleimet mert azt hittem nem fog kelleni. Hát de. Most lesz szóbelim es kiderült hogy az összes kell. Nekem rengeteg volt de már mindegyik régóta a kukában van.

Az oklevelek nagyon fontosak? Van valami amit tehetek?



márc. 8. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg, akkor mivel igazolod ott, ahol kell, hogy valóban megvannak a képesítések?

Nyilván kelleni fog!


Pótolni kell mielőbb és legyen ez jó tanulópénz.

márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ hova kellenek illetve miért kaptad? (Nehézgép kezelöi képzésre biztosan nem lesz szükséged az iskolai szavaloverseny okleveledre:-)
márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

A szóbeli felvételire bizony érdemes magaddal vinni az okleveleidet, mert azt igazolják, hogy az átlagnál magasabb szintű egy-egy tárgyból a tudásod, iskolai, kerületi, városi, országos szinten. Bizony, ez nyomaték a felvételi pontszámaidon felül.


Rengeteg, eredményes munka, amit befektettél,

elismerés, te meg kidobod?! Azok a papírok Téged, a te küszködesedet, a te sikereidet jelentik.

Ej, ej!

márc. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A szóbeli felvételire bizony érdemes magaddal vinni az okleveleidet"

Soha nem is hallottam erről, pedig mindenhol nagy verseny volt, oklevelem meg egy rakat.

A pontok a felvételi vizsgából és a hozott pontokból álltak, más nem számít sehol bele...

márc. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen oklevelek voltak és mihez kellenének?

Ha nagyon kellenek, a kiállítóitól kérhetsz másodlatot.

márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!