Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon sürgős! Holnap megyek...

Nagyon sürgős! Holnap megyek a budapesti madachba es hogy szerintetek rajzokat vigyek be? És az baj hogy nincsenek okleveleim?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél rajzokat, ha az nagyon szeretsz rajzolni és ha esetleg kérdezik, hogy mit szeretsz szabadidődben tenni, akkor mondhatod, hogy vannak itt rajzok is. Hogy oklevél nincs, az egyáltalán nem baj. Ügyes legyél! Drukkolunk neked!!
2019. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget és köszii
2019. febr. 28. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj, h nincs okleveled.

Attól te még lehetsz nagyon okos, ügyes, szorgalmas...


Sok sikert!

2019. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rajzokat mindenféleképpen vigyél, én mondjuk más suliba felvételiztem anno (művészeti suli), és mondták a tanárok, hogy szívesen látták volna a rajzaimat. Így is bekerültem, de nagy plusz, sokszor szívesen veszik.


És én is szorítok neked, ügyesen! 😄

2019. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!