Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha nem tudok 25 oldalnál naponta többet átvenni egyetemen?

Figyelt kérdés
Inkább előbb elkezdtem a készülést, mivel hó végén lesz zh 200 oldalnyi tananyagból. Baromi tömény a könyv, naponta 25 oldalnál több nem megy. Nagyon gáz? Töri szak.
márc. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gáz, nem gáz, akkor mi változik?! Kezdd el korábban, a szorgalmi időszak elején, akkor nem futsz ki az időből.


Egyébként 25 tömény oldalt átvenni nem is olyan kevés.

márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Időben vagyok, most a héten adták ki, hogy mit kell konkrétan elolvasni, már a felét átvettem, csak sokak azt állítják, hogy 2 nap alatt átvették az egészet.
márc. 9. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
LOL
márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 IgaziÚriember ***** válasza:
9%

"Nagyon gáz? Töri szak"


Fel a fejjel, semmi gond nincs ezzel, egyáltalán nem gáz! 🙂 Mindenki tudja, hogy ilyen értéktelen büfészakokra nem az okos hallgatók járnak, mert ha valaki a készségek embere akkor evidens, hogy valódi, piacképes egyetemi szakot végez. Ezen a szakon ez egy teljesen átlagos szint amit képviselsz.

márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es Azért egy töri szak egyáltalán nem könnyű szak a "büfészakokon" is kell tanulni kár azt kijelenteni hogy egy ilyen szakra nem okos hallgatók járnak mert ez nem igaz. Néprajz szakosként voltak töris tárgyaim és nehéz volt mindegyik.
márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy szabad bölcsészetre vagy közösségszervezésre lehetne mondani, hogy büfészak. 🥲
márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!