Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elvetemült dolog egyetemen...

Elvetemült dolog egyetemen 4-5 órát tanulni naponta?

Figyelt kérdés
Van óra, amire nem járok be, mint sokan mások, így otthon készülök addig is. Így napi szinten 5 óra tanulás is összejön olykor. Tanári szak amúgy, az egyik szak töri, rengeteget kell olvasni. Napi 30 oldalt minimum.
márc. 5. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből nem derül ki, hogy ezt irreálisan soknak vagy kevésnek gondolod. Nézd, a vizsgaidőszakban ki fog derülni, hogy mennyire volt elvetemült dolog.
márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha a diákoknak ilyen zavaros stílusban adod elő a dolgokat, akkor rohadt nehéz lesz...
márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szakom nekem is töri volt, a másik egy nyelv és napi 4-5 óra a -tényleges tanórákon kívül, amikre mindig bejártam,- normális.
márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

1-es, attól felek, a kérdező ezt irreálisan soknak gondolja. Hát, nem tudom, a napi 30 oldalnyi "rengeteg" olvasnivalón én azért elnevettem magam.

Persze, ha elég az 5 óra, akkor felesleges volna többet foglalkozni vele, akkor örülj!

márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Legyünk őszinték, azért nem mindenhol kell 30 oldalt olvasni. Azért 11-es betű mérettel, csak szöveggel, tele adattal sok tud lenni azért, naponta ráadásul.
márc. 5. 22:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami persze nem baj.
márc. 5. 22:35
 7/8 A kérdező kommentje:
4. De a személyeskedés tök fölösleges amúgy részedről, nem erről kéne szólnia ennek az oldalnak.
márc. 5. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

"rengeteget kell olvasni. Napi 30 oldalt minimum"


Ettől gimiben többet kellett olvasni... Mondjuk az is tény hogy az osztályból a többség orvosira, IT, mérnöki vagy természettudományi szakokra ment nem holmi tanárira.

márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!