Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezebb vagy könyebb az esti...

Nehezebb vagy könyebb az esti iskola mint egy nappali iskola? Melyikben lehet jobban teljesíteni?

Figyelt kérdés

márc. 12. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nehezebb.
márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel és miben mennyivel?
márc. 12. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kevesebb óraszámod van, ezért a tanároknak is kevesebb ideje jut egy-egy anyagrészt elmagyarázni. Így sokat kell önállóan készülni és van akinek ez nehezebben megy.
márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Ha tudsz tanulj nappali tagozaton! Évekig jártam az estire, fáradt az ember nehezebben megy a tanulás is, mert munka után mész az estire, Állandóan szervezni kell mindent egy bevásárlás is átvághatja az időbeosztást akkor is, ha segít a család. Nappalin kipihenten tanulsz és a tanár is jobban átadja az anyagot, több idő van rá. Ha ma kezdeném nappalin tolnám végig a diplomáig.
márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 x0 ***** válasza:
90%
Például Szegeden, Programtervező matematikus szakon (5 éves egyetemi szintű, tehát mesterfokú, M.Sc képzés), a levelezőkkel együtt volt a vizsgánk kiszámíthatóság- és bonyolultságelméletből, a tárgy neve talán bonyolultságelmélet volt. Ők nem tanulták a PSPACE bonyolultsági osztályt, ami nekünk volt vizsgán, így ők helyette más kérdést kaptak: több kérdés volt az írásbeli vizsgán. Vagyis kisebb a tananyag, gondolom estin is ugyanígy van. Viszont ha például van szakmád, de nincs érettségid, tudtommal 2 év a képzés, és akkor is 2 év ha érettségid van, és szakmát szeretnél: tehát 4 év helyett 2 év alatt kell megtanulni, így még nehezebb is lehet, akkor is ha kevesebb a tananyag! Nyilván nincs testnevelés, ha érettségi kell, gondolom csak az érettségi tárgyak vannak: az az 5 tárgy amiből érettségizel, ha szakma kell, akkor nyilván csak a szakma tárgyai vannak: tehát autószerelőnél nincs magyar, történelem, mert az nem kell hozzá, de matematika, fizika előfordulhat, esetleg kémia: sose tanultam annak, így nem tudom mi a tananyag. Ehhez hozzájön még, hogy munka mellett kell végezni, na emiatt aztán mégnehezebb...
márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én estin fejeztem be a gimit és ugyanazok a tárgyak voltak mint a nappalisoknak. Pár osztálytársamnak már volt szakmunkás végzettsége, nekik is ugyanazt kellett tanulni mint a többieknek. Irodalom, történelem, matek, fizika, biológia, stb, pont mint nappali tagozaton.
márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x0 ***** válasza:
90%
6-os: estin testnevelés tuti nincs, szerintem osztályfőnöki óra se. Ami van, abból meg valószínűleg tömörebb a tananyag, kevesebbet kell tudni: csak ami érettségire kellhet: csak a törzsanyag. Ének, rajz is volt?
márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván testnevelés nem volt...rajz és ének helyett művészettörténet, de ezen kívül kb ugyanaz. De ha érdekel küldhetek képet az évvégi bizonyítványomról.
márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!