Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sikerült az első Zh-m...

Nem sikerült az első Zh-m mikroökonómiából, és eddig ugye nem buktam semmiből. Nagyon rossz tudni, hogy másoknak megvan, nekem meg nincs. (? )

Figyelt kérdés
Másnak is ennyire rosszul esett, mást is érintett már ennyire mélyen ez sz*ros zh? Vagy csak túlságosan érzékeny vagy? :S
2010. okt. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Haver hamar kipotyogsz az egyetemről.. Menj szakmát választani, nem diploma kell ide háromnegyede úgyis munka nélküli.
2010. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szokd meg. Nem szabad mindent a szívedre venni!:) Amúgy meg a mikro- és makroökonómia eleve piszok nehéz!:) Ha ez megnyugtat, nekem se sikerült elsőre a ZH-m!:)
2010. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem sikerült, van ez így. Nem véletlen, hogy nem csak egy vizsgaidőpont van. Rengeteg tantárgyból,ha egy nem sikerül az nem baj. Másodszorra sikerülni fog! drukkolok majd
2010. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Hol, milyen szak? Egyes helyeken rengetegen buknak, ott inkább azt nézik ki, akinek megvan.

Egy-két bukta sok embernek van, majd kijavítod. Ez még nem jelenti azt, h kiesnél az egyetemről főleg ha a közgáz csak általános tárgy, pl. mérnököknél, bölcsészeknél, tehát nem épül rá semmi, a végzettség szempontjából pedig annyira nem fontos.

2010. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
közgázon vagyok, szóval ráépülős... de mostmár csak azért is megmutatom!! :)
2010. okt. 26. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, drukkolunk!:)
2010. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova jársz? Melyik suli? Fő, hogy ne keresedj el! Kérj segítsget a társaidtól.
2010. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
corvinuson vagyok amúgy, pénzügy-számvitelen
2010. okt. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!