Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is szenved így az iskola...

Más is szenved így az iskola végével? Szakdolgozat írással? Vizsgákkal? Hogy veszed rá magad?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem sajnáltatom magam, nagyon szeretem amit csinálok, de fáradt vagyok. Nehezen veszem rá magam. Ti hogy csináljátok?
2010. okt. 26. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég erős szakon vagyok uh én úgy veszem rá magam h belegondolok: milyen gáz lenne ha nem sikerülne a zh vagy a vizsga :S (mert a többieknek mindig jól sikerül, uh ez elég motiváló)


Emellett kávé helyett teázok,éjjeli tanulásra képtelen vagyok uh mindig jól kialszom magam, 2 óránként szünetet tartok fél órára,kimegyek levegőzni.Nálam vizsgaidőszakban ez szokott lenni.

2010. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!