Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne átiratkozni...

Hogy lehetne átiratkozni 11.évfolyamban egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Szeretnék átiratkozni egy másik iskolába mert elegem van az osztálytársaimból,és abból hogy tanórán folyamatosan beszélnek, így nem tudok figyelni. Nem csak két szót szólnak hanem egész órán beszélnek, hangosan. Erről már ültetésrenddel egyfajtaképp gondoskodtak, ám láthatóan nem vált be. Megjegyzem nem az oktatással van a problémám hanem azzal hogy nem képesek fegyelmezni. Szóval, érdemes-e átiratkoznom,vagy lenne más megoldás is?

ápr. 16. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát utolsó évre nem nagyon fognak már átvenni sehova.

Esetleg próbáld meg átkérni magad a másik osztályba az évfolyamon belül a jelenlegi iskoládban

ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másik osztály esetleg?
ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok 11 évfolyamos hogy előkészítős voltam (10. osztályos vagyok valójából). Egyébként nincs más olyan szak az iskolában.
ápr. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!