Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átszeretnék jelentkezni egy...

Átszeretnék jelentkezni egy másik egyetem ugyanazon szakára ,mégis hogyan néz ki ez az egész folyamat?Lehetséges hogy több egyetemre is beadom az átvételi kérelmem vagy csak egy egyetemre tudom?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Megnézed az átvevő egyetem feltételeit, az átvétel lehetséges időpontját és a kérelem beadási módját. Ezt az adott egyetem szabályzata világosan leírja. Ha átvettek, akkor oda beíratkozol a jelenlegi egyetemednél pedig megszúnik a jogviszony. A kérelmet több helyre is be lehet adni, de oda kell menned, amelyik elsőként átvesz. nincs lehetőség válogatásra.
ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!