Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kollégista...

Mit tegyek, ha kollégista leszek egyetemen és nem tudok ruhában aludni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta meztelenül, ezért félek... Nem tudok ruhában! :D Mit tegyek? :D


L20


2011. máj. 19. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
alszol meztelenül.
2011. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen változtass magadon!
2011. máj. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is meztelen szoktam.

De ha menstruálsz, azért csak van rajtad egy bugyi, nem?


Egyébként ha ketten lesztek egy szobában és nem vagy szégyenlős, szerintem alhatsz meztelenül nyugodtan (bár én nem tenném :P).

Amúgy meg aludj egy bugyiban meg egy kis trikóban. Azért túl lehet élni.

2011. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne ruhában aludnod? Ott laksz abban a szobában, nyugodtan alhatsz úgy, mint otthon. Különben sem koedukáltak a szobák. Ettől igazán nem érdemes félned.
2011. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 3rdeye ***** válasza:
83%

Hogy mit tegyél? Legyünk szobatársak!


F20

2011. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért legalább eleinte érdemes lenne, valami lengébb pizsit szerezned, ami van, de még is olyan mintha nem lenne. Ha már összebarátkoztatok a szobatársakkal, elmondhatod nekik, hogy jobban szeretnél meztelenül aludni... ha jó lakótársak lesztek, úgyis elfogadnak olyannak amilyen vagy.
2011. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyári szünet alatt szoktasd magad hozzá.Lenge trikó+rövidnadrág,lehet venni ilyen pizsamákat is.Én is kollégista leszek,olyanokkal kerülök egy szobába majd,akik jó barátnőim,viszont én nem örülnék azért neki,ha valamelyikük is meztelenül aludna.Például ha ki kell menned pisilni,akkor kimész meztelenül?Vagy ha bármi baj történik tegyük fel és ki kell ugranod az ágyból gyorsan?Én azért nem kockáztatnék.18/L
2011. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok... Szerintem nem kell túl nagy dolognak történnie ahhoz hogy ki kelljen ugrani az ágyból. :) Általában a koleszok vegyesek (fiúk-lányok), lehet nem egy szobában, az is lehet hogy még külön emeleten is vannak, de vannak... Továbbá koliban magánélet nuku, minden szoba átjáró szoba. Kerülhetsz kellemetlen helyzetbe vészhelyzet nélkül is!
2011. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, végülis albérletbe megyek. .:D
2011. máj. 19. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:
...azért hogy tudj meztelenül aludni?:D
2011. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!