Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napi 10 tétel mennyire reális?

Napi 10 tétel mennyire reális?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz nagy zh (szóbeli) és 30 tételem van még. Gyakornok vagyok heti 30 órában egy big4 cégnél ahol szezon van, így eddig kézbe e tudtam venni.

Itt van a mai, holnapi és vasárnapi napom tanulni ezt a 30 tételt.

Arra gondoltam, hogy napi 10 tételt tanulnék meg. Átlagban 1,5 oldal egy tétel. Arra gondoltam hogy megpróbálom csak a lényegét kiírni, fél oldalra lerövidíteni egy tételt, hogy éppen tudjak róla valamit mondani, mondjuk nem tudom az úgy lenne e egy kettes. (kettes is elég, ez csak ahhoz kell h mehessek vizsgázni a vizsgaidőszakban.)

A tárgy gazdaságpolitika, elég sok a szakszó.

Mit gondoltok, napi 10 tétel reális ahhoz hogy hétfő reggel sikerüljön a szóbeli?

Semmi más terv nincs hétvégére direkt, max 1-2 kis séta hogy ne kattanjak be.



ápr. 19. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
4%

"Mit gondoltok, napi 10 tétel reális ahhoz hogy hétfő reggel sikerüljön a szóbeli?"


Nekem bőven elég lenne ez az idő, bár hozzáteszem, hogy én egy okos és intelligens ember vagyok.


"Semmi más terv nincs hétvégére direkt, max 1-2 kis séta hogy ne kattanjak be."


És ez kit érdekel, minek írtad le? Tőlem fejen is állhatsz, teljesen irreleváns a vizsga sikerességét illetően.

ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

A 10 tétel per nap nem kevés, de ha komolyan veszed, sikerülni fog. Hajrá!

(De akkor most màr lèpj ki innen és kezdj tanulni. ;) )

ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!