Külső konzulens?

Figyelt kérdés

A szakdolgozat megírásához kötelező a külső konzulens, igazából addig jelentkezni sem lehet a neptunban, amíg nincs. És egyszerűen nem találok olyat, aki elvállalná, vagy nemleges választ kapok, vagy nem is válaszolnak, pedig már írtam elég sok embernek.

Mit csináljak?

Olyan személy kell, akinek van marketing diplomája és legalább 3 év tapasztalata...


ápr. 23. 16:53
 1/8 anonim válasza:
100%
Nincsen tanszékvezetőd? Neki kellene jelezni, ő ismerhet még embereket vagy konkrétan külsős konzulenst, aki benne szokott lenni az ilyen dolgokban.
ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a tema?
ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor kell a konzulens CV-je is? Vagy hogy ellenőrzik, hogy a konzi megfelel a kritériumoknak?
ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es: A téma nonprofit marketing.

3-as: Ezt írják az útmutatóban: A külső konzulenst a hallgató kéri fel a közös munkára. Külső konzulens választása kötelező. A külső konzulens olyan szakember lehet, aki a képzésnek/specializációnak megfelelő, felsőfokú végzettséggel és legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a választott témában. A külső konzulens csak olyan személy lehet, akivel szemben összeférhetetlenség nem áll fenn.

A külső konzulens tevékenységét (konzultáció és szakdolgozat értékelése/bírálata) díjmentesen végzi.

A jelentkezéshez mellékelni szükséges a külső konzulens összeférhetetlenségi nyilatkozatát.

A szakfelelős bekérheti a külső konzulens szakmai önéletrajzát.

ápr. 23. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
És ki ellenőrzi, hogy az valódi-e?
ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hallottam még olyat, hogy bekértek volna önéletrajzot.
ápr. 23. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol gyakornokoskodsz kérdezz körbe, vagy akkor non-profitoknál. Én voltam külső konzulens, mint villamosmérnök, engem ismerősön kerezstül talált a diák meg.
ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj, inkább személyesen megkérni valakit.
ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!