Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi alapján javasolják a TDK...

Mi alapján javasolják a TDK dolgozatot OTDK-ra?

Figyelt kérdés

Nem tudom más egyetemeken ez hogy működik, nálunk ősszel lement a TDK, felső közepes dolgozattal, és kb. felső közepes előadással. A témavezetőmmel sem olyan öribari a viszony.


Megvolt, jó volt, el is felejtkeztem róla, majd jött az email, hogy otdk-ra javasolt a munkám.


Őszintén meglepett, mert nálam jobb előadók és dolgozatok készültek, amik természetesen szintén ajánlva lettek, ugyanakkor van olyan, ami olyan mint az enyém, és mégsem.


Van valami intézményi keret, hogy hány embert küldhet egy egyetem? Mert valószínűleg azt ki akarták tölteni.


Meg kik és mi alapján dönthetik el, hogy ajánljanak egy dolgozatot?

Gondolom a TDK bizottság, de a dolgozat és az előadás értékelése alapján?

- rossz előadókat is ajánlottak


A téma alapján?

- több, nem gyakorlati, igazából "irreleváns" téma is került javaslatra


Szóval többen sem értjük, mik lehetnek ilyenkor a szempontok. Egyébként senki sem fia-borja valakinek.


máj. 24. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk minden előadót javasolnak OTDKra.
máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nálunk nem jelöltek mindenkit, mert elég sok tdk-s van
máj. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!