Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedved Pedagogus kollegak! A...

Kedved Pedagogus kollegak! A ti laptopotokat is bekertek leltarozasra, es ha igen, akkor bele is neztek a gep tartalmaba?

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok a leltarozas szo ertelmevel de mire kell szamitani pontosan?
máj. 26. 16:21
 1/8 anonim válasza:
20%
NeNeked arra, hogy le fognak tartóztatni.
máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefotózták a leltári számát.

Bele nem néztek.

máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem kérték be tőlem a laptopot.


Mivel a laptop tulajdonjoga nem a tiéd ezért ne tárolják rajta személyes adatokat.

máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pályaelhagyó pedagógus vagyok, megvan az oka annak, hogy elmentem, sok mindennel egyetértek, amiért tiltakoznak a tanárok.

De azért ez nem az a dolog, amiért hisztizni kéne. Jelenleg multinál dolgozom, céges laptopot használunk, és random fotók készülnek a monitoromról, amit felhasználhatnak ellenem, ha esetleg ki akarnának tenni. Bizonyos oldalakra ha felmegyek azonnali kirúgás jár érte. Egyébként alapban semmi olyan oldalra nem mehetünk fel, ami nem szükséges a munkához, még az időjárás jelentést sem szabadna megnézni, nyilván azért ezzel senki sem foglalkozik. Évente leltár van, ahol be kell vinni a gépet, és lefotózzák a leltári számot.

A laptop nem az én tulajdonom, hanem a cégé, munkaidőben használom, eszembe sem jutna ezen tárolni bármi magánjellegű dolgot. Ezt a pedagógusoktól is teljes joggal kérhetik, máshol is így van, szóval szerintem ezen felesleges háborogni.

máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Remélem nem magyar szakos voltál, mert én semmi jelét nem látom a háborgásnak.

Kérdezett valamit, amire te nem tudsz válaszolni, de azért, ha már erre jársz, belekötsz a kérdezőbe.

máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleve a kérdés is fura, nem? A munkáltatónak joga van hozzá, akkor miért kell ezt megkérdőjelezni. Szerintem inkább itt te kötözködsz 5-ös.
máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem haborgok, sot nem is hisztizek csak egy egyszeru kerdes. Termeszetesen nem ezen tarolom a szemelyes dolgaim, de haza is kell vinnem, hogy tudjak keszulni az oraimra, valamint a media reszet is en csinalom a sulinak, persze, hogy 0-24 ezen dolgozom.


Csupan csak arra vagyok kivancsi, hogy mivel jar a tarlatvezetes.

Koszonom, akik valaszoltak.

máj. 26. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:

"Csupan csak arra vagyok kivancsi, hogy mivel jar a tarlatvezetes"


Milyen tárlatvezetés? Javaslom, hogy ha intelligensnek akarsz tűnni és szakkifejezéseket használni, akkor legalább olyan szavakat használj, aminek tisztában vagy a jelentésével!

máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!