Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szomszédom mérnöknek nevezi...

Szomszédom mérnöknek nevezi magát, és főiskolát végzett, nem egyetemet. Valóban lehet mérnök valaki egyetem nélkül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Mi, akik anno a GATE Főiskolai karára jártunk, például gazdasági mérnökök lettünk. Több ilyen képzés is van az országban, valószínűleg a szomszédod is hasonlót végzett. Milyen mérnök?
2010. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
épitész.
2010. nov. 1. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is főiskolára járok, még is építőmérnök lesz belőlem, ha minden jól megy! :) Nálunk építész, és építészmérnök képzés nincs, viszont mivel azt hiszem az építő mellett az építészmérnöki szak is osztott már, ezért lehetséges... Hogy régen hogy volt ezt nem tudom, de nálunk már jópár tíz éve van építőmérnök képzés, az tuti.
2010. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apám is mérnök és fősulit végzett.
2010. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerinted aki pölö a budapesti MŰSZAKI fősulit elvégzi az mi ha nem mérnök? :D

ott van az egyik legerősebb műszaki képzés az országban.

2010. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Műszaki Főiskola, már Óbudai Egyetem.
2010. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!