Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemeken hogy zajlanak...

Az egyetemeken hogy zajlanak a vizsgák?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős, és nem tudom, hogy mikor kéne elkezdeni tanulni a vizsgákra. Eddig azt hittem, hogy mindenki csak vizsgaidőszakban tanul, de nemrég olvastam, hogy van olyan is, hogy két vizsga között csak pár nap szünet van. Az szerintem nem lenne elég. Ti hogy csináljátok? Kezdjek már el most tanulni?
2010. nov. 3. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szaktól függ. Neked kellene látnod, hogy mennyi az anyag.

De amúgy a vizsgaidőszak kb. 6 hét + UV hét (lehet egyetemenként változik, nézz utána).

Ennyi időre kell beosztanod a vizsgáid.

2010. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pl ha én nem tanulnék semmit szorgalmi időszakban, akkor esélytelen lenne megtanulni vizsgaidőszakban az anyagot, pedig csak pár darab vizsgám lesz...
2010. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ miylen egyetemen vagy, ha valami műszakibb gyakorlatiasabb akkor évközben megkell érteni a dolgokat meg zhkat írni és néhány tárgyból át lehet menni hosszabb tanulás nélkül is mert a megértett anyagot kérdezik, ha valami humánabb szakon vagy ott viszont elég sokmindent kell elolvasni amire kell idő ugyhogy nem biztos hogy elég lesz csak a vizsgaidőszak tanulj előre
2010. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!