Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirughatnak a suliból csak...

Kirughatnak a suliból csak mert nem akarok táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Az igazgató kötelez rá és én elmondtam neki hogy nem szeretnék mert nem vagyok olyan beállitottságú és nagyon lámpalázas vagyok képes lennék elájulni ott a nagy tömeg előtt... nem mondott ilyet hogy kirug csakhogy suliidőbe azt kell csinélnom amit ő mond.Ha kirugással fenyegetne akkor hová kell fordulnom? ,erthogy ezert csaknem rughat ki?

mindig mikor felljön a téma és mondom h nem akarok táncolni szabályosan üvöltözik velem már majdnem elsirtam magam.... teljesen olyan mintha terrorizálna

mit tegyek? kitől kérjek segítséget?

piti kis ügynek hangzik de nem az

olyat ne irjatok hogy kibirom meg ilyenek,,,

Ha nem megyek el szalagavatóra és van orvosi igazolásom akkor kirughat


2009. jan. 8. 18:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Az én vélemény, az, hogy ha nem akarsz, ne tedd. Semmire nem erőszakolhat rá, olyan ember aki "majdnem" idegen... Max. családtag tehet veled ilyet hogy ha lámpalázas vagy: Akkoris táncolsz!!!!!!!!!!

- Nem!

Ilyen nincs... ha nem akarsz, ne táncolj. csak fenyeget, ne higgy neki.

NE TÁNCOLJ HA NEM AKARSZ!


Kiirsten

2009. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem ezen a jogcímen szúrnak ki veled, hanem találnak más ürügyet. A biztonság kedvéért próbálj meg orvosi igazolást szerezni.
2009. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Kérd meg az igazgatót, hogy adja írásba, hogy ez kötelező. Utána keresd meg a dokumentummal az oktatási jogok biztosát.

[link]

Biztosan nincs benne a tanrendben, hogy táncolnod kell (hacsak nem tánciskolába jársz).

2010. dec. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is megoldás, hogy nem mész el a próbákra és azt mondod, hogy külön angolra meg ilyenekre jársz. Amúgy 100% hogy nem fognak kirúgni. Ilyen miatt?! Ez nem indok!
2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!