Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már leérettségiztem kémiából,...

Már leérettségiztem kémiából, de szeretnék újra érettségizni középszinten, megtehetem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy mar gimis, akkor igen. Persze fizetned kell erte, de erettsegizhetsz.
2009. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érettségizhetsz adott szinten újra, ha már megvan az érettségi bizonyítványod, tehát már 5 tárgyból teljesítetted a követelményt. Ha még mondjuk ott maradtál ötöd éven technikusin, tehát még diák vagy, akkor nem kell fizetned érte. Ha viszont már nem tanulsz, akkor kell érte fizetned. Nekünk azt mondták, hogy tizenegynéhányezer ft-ba kerül egy érettségi egy tárgyból.
2009. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!