Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy Szociális...

Mit jelent, hogy Szociális (Szakközépiskola)? , meg szociális szakterületeken (tanulhatnak tovább. )? ˇˇ

Figyelt kérdés

És ha Szent Györgyi Albert középiskolába (Egészségügyi és Szociális Szakközépiskola) mennék ott utána ha kijártam bármilyen képzést fel lehet venni? úgy értem, hogy ha pl: egy cégnél szeretnék asszisztens lenni, v. titkárnő akkor lehetnék? :D


gondolom értitek mire akarok kilyukadni...:D


2010. nov. 9. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem titkárnői biztosan nincs ott ilyeneket képzelj el: csecsemő és kisded gondozó, dajka, szociális gondozó stb. De miért nem nézed meg az iskola honlapján a képzések menü pontba?
2010. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnéztem... de nem úgy értem hanem ha ott leérettségizek

és szeretnék más képzést felvenni valamelyik suliba.

Akkor vehetnék fel?:)

2010. nov. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!