Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolatlan óra. A tanárnak...

Igazolatlan óra. A tanárnak ilyenkor mi jár?

Figyelt kérdés

A történet a következő: ma 5-6. óránk lett volna töri, de mivel beteg a tanár, az első órán volt helyettesítés. Jelzőkor közölte, hogy elmegy kajálni, mert k*rva éhes, következő órán legyünk jók, nem lesz bent senki. A 6. órára 12:45-kor csengetnek be. Mi 3-man 13:08-kor úgy gondoltuk, ha eddig nem jött senki, már nem fog. Elmentünk a büfébe (nem cigizni, nem inni) kajáért, mert eddig minden drága tanár 6-8 percet ráhúzott az órára, így lehetetlen volt enni. Megvettük, megettük, megyünk vissza a terembe, erre mondják a folyosón, h bent van vki. Mostmár mind1 alapon leültünk megvárni az óra végét. 13:25-kor csengetnének ki, de a kedves helyettesítő 13:20-kor távozott. Szóval legjobb esetben 12 percet volt bent!!!

Tudom, hogy hibáztunk. Nem magunkat akarom menteni DE: szerintem olyan írjon be igazolatlant, aki helyettesített egész órán. Gondolom a pénzt felvette, mert ő "annyit dolgozik". (tisztelet a kivételnek, mert VAN olyan!)


U.I.: úgy hallottam szigorítottak, 1 igazolatlan után mi várható?


2010. nov. 9. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

1 igazolatlan után semmi. Én gimis 5ikes vagyok, eddig minden évemben kb. 5-6 igazolatlanom volt,semmi következménnyel...annyi,hogy ha félévkor 1nél több volt.lehúzták a feleletmemtes óráidat. Amíg tanköteles vagy, addig azt hiszem 10 fölött értesítést küldenek a szülőnek.

Ha már nem vagy tanköteles,akkor elvileg ki is rúghatnak, de szerintem erre nem túl gyakori a példa.

2010. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is van 1 igazolatlanom, azért mert egyszer nem mentem magyar előkészítőre, miközben az nem is kötelező, csak aki akar az járhat -.- 17/L
2010. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
23.36: látom ott is vannak jófejek...
2010. nov. 10. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, nem fog tetszeni, de be kellett volna menned órára, mert a késés nem ugyanaz, mint a teljes hiányzás. Nem is értem a logikát, mi az, hogy már úgyis mindegy???

Látom, te is olyan vagy, aki cseszik a dolgokra, majd amikor megjárja, akkor másokat mószerol. Gratula!

Járj inkább órára és tanuljál!


Egyébként azt honnan tudod ilyen biztosan, hogy igazolatlan órát írt be?

2010. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg egy mozdonyt vezetek a MÁV-nál. Délután megyek is dolgozni.

Szerinted ha ma az indulás helyett elmennék kaját venni, mit szólnának az utasok? Aztán meg mit szólnának a főnökeim?

Segítene rajtam, ha az állomásfőnök közben átaludná a munkaidejét?


A te dolgod az, hogy az órák alatt az iskolában legyél, és ott a legjobb tudásod szerint tanuljál. Ez teljesen független attól, hogy a tanáraid hogyan végzik a munkájukat.

Ha nem ezt teszed, vállalnod kell a következményeket.

2010. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a tanár úgy csinálja hogy van 3óránk vele, ebből mindig csak 2-t tart meg, az utolsót elsumizza :D Néha csak 1-et tart :D

Van másik óra is vele, azon meg úgy csinálja hogy 3csoportra bontja az osztályt és 1.héten 1.csoport 2.héten 2. 3.héten 3. :D szal mindegy lenne ha csak 3hetente lenne órája az egész osztálynak :D

2010. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem voltam órán. Csak mivel 30 percig nem volt senki, azért mentünk el.
2010. nov. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!