Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy. Mit tegyek hogy meg...

Nem megy. Mit tegyek hogy meg tudjam tanulni még ma? Lehetetlen

Figyelt kérdés

holnap töri témazáró:(

És a Sztálin, az I.vh utáni világválság, a Trianoni békeszerződés, és a a Versaillesi béke tételt már tudom.

De még van 2, az a leghosszabb:S a náci német.o. és a fasiszta olasz.o.

Holnapra megkell tanulnom, de egyszerűen nem megy. olvasom és nem megy a fejembe:(

Puskát nem irhatok, mert első padban ülök, és a tanár egyből észrevenne, és ha lebukok 2karó.


2010. nov. 10. 18:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Jobb, ha kikapcsolod a gépet :)
2010. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el vázlatot írni mindkettő tételhez.

Szedd pontokba a legfontosabb eseményeket és néhány saját mondattal jellemezd őket.

Írd össze a dátumokat - eseményeket.

Írd le a neveket és hogy milyen szerepe volt a történetben.


Próbálj összefüggéseket keresni és megérteni mi hogy történt. Ne magold tovább mert már betelt a rövidtávú memóriád. Próbáld megérteni, kapcsold össze a fejedben lévő dolgokkal, akármilyen ostoba is az összefüggés.

2010. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

asszem megyek is tanulni:D

2010. nov. 10. 18:20
 4/12 anonim válasza:
Hallod,te nem a Tolnaiba jársz?És véletlenül nem a 8.a-ba?mert akkor van 1 jóhírem.nem irunk holnap,hanem csak kedden.És ugyanebből:D
2010. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, én 18vagyok és egy szakközépbe járok:D
2010. nov. 10. 18:20
 6/12 anonim válasza:
50%

Ez most komoly?:O:O

És ilyeneket tanultok??xDD

2010. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mi kedden fogunk teljesen ugyanebből témazárót irni.(:
2010. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Drága válaszoló, aki megrökönyödött, hogy gimnáziumban is tanulnak az I. Vh.-ról

Szerinted mi a fenét tanulnának gimiben ( szakközép), ha már végigmentek általánosban gyakorlatilag napjainkig mindenen?

Igen, megdöbbentő, de előlről kezdtük mi is az egészet, csak alaposabban.

2010. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

18:21 Ha hiszed, ha nem, középiskolába is ugyaezt fogod tanulni, csak részletesebben -.-

Én is 18 vagyok, mi már írtunk blőle sajnos:/

2010. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert mit tanulnának...? Asszed középsuliban más lesz a töri? Nem, csak sokkal részletesebb.

Amúgy nincs lehetetlen. Vizsgákra van hogy másnapra meg kell tanulnom több száz oldalt... Jó, persze nem ötösre megy, de istenem. :D

Vagy bízol abban, hogy mázlid lesz, és ebből nem kérdeznek nagyon.

2010. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!