Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy. Mit tegyek hogy meg...

Nem megy. Mit tegyek hogy meg tudjam tanulni még ma? Lehetetlen

Figyelt kérdés

holnap töri témazáró:(

És a Sztálin, az I.vh utáni világválság, a Trianoni békeszerződés, és a a Versaillesi béke tételt már tudom.

De még van 2, az a leghosszabb:S a náci német.o. és a fasiszta olasz.o.

Holnapra megkell tanulnom, de egyszerűen nem megy. olvasom és nem megy a fejembe:(

Puskát nem irhatok, mert első padban ülök, és a tanár egyből észrevenne, és ha lebukok 2karó.


2010. nov. 10. 18:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

OKé,értem.De én ilyet még nem tapasztaltam:D

Vagyis...nem is lenne olyan furcsa,hogy az 1. világháborúról írnak és arról hogy mi volt utána,engem az lepett meg leginkább, hogy mi tényleg teljesen ugyan ezekből fogunk írni.És igen,gondoltam,hogy ők "kibővítve" tanulnak róla.

2010. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ismétlés a tudás anyja. A felsőoktatásban is ezt tanulod-adott szakon. Koncentrikusan bővítve a témát.
2010. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!