Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzett bio, illetve vegyészmé...

Végzett bio, illetve vegyészmérnökként alkalmaznak-e, ha csak bsc alap diplomával végzek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a MOL-ról tudok információt. Ott azt mondták, nekik mindegy, felsőfokú végzettség legyen, az a lényeg.


Külföldi álláshirdetéseket nézve is azt tapasztaltam, hogy keresettek a BSc diplomások.

2010. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, miért ne?


Gyakorlatilag: nézz meg álláshirdetéseket

2010. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én biomérnök vagyok, még akkor végeztem, mikor behozták ezt a szakot. Nálunk alig volt vki aki abbahagyta közben. Sztem jobb lenne vhogyan MSC-t szerezni, ha nem most később, de van még egy jó tanácsom, ha megteszed valaha, próbáld inkább gyógyszerészként MSc-síteni magad. Sokkal jobban fizet, sokkal jobban megbecsült akár itthon, akár Ny-Eu-ban. Ez tényleg jó tanács, én sajnos már nehezen lépek ez ügyben, de folyamatosan visszafog a szakmai életemben, hogy nem gyógyszerész vagyok. Ja, amúgy én egy évet leszámítva a gyógyszeriparba kerültem és azóta is ott dolgozom.
2010. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kedves csoporttársim voltak ilyen egyetemi állásbörzén. Odamentek egy ismert vegyiri cég standjához és el is hajtották őket, de csak finoman.
2010. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!