Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nevettek már ki osztálytársaid?

Nevettek már ki osztálytársaid?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze, egyetemen is a csoporttársaim :) Akkorát takartam a demo teremben, hogy öröm volt nézni :D Én is röhögtem magamon :D Illetve szaknyelven félrefordítottam egy elég egyszerű szöveget :)
2010. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
hányszor de hányszor...az én osztályom nagyon rossz, csupa bunkó jár oda. de amibe nem halsz bele az megerősít.
2010. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Poénomom nevettek már, de valami ciki dolog miatt még nem.
2010. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

De hányszor :)

És nem csak olyanokért, amiket az első írt. Egyszerűen csak rajtam is röhögtek a hátam mögött. De magas ívből...., mert tudom hogy csak irigyek rám.

2010. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
79%

Igen.


Pár srácnak nem tetszett a képem ezért állandóan fikáztak. Előfordult, hogy egy-egy kisebb rossz válasz miatt hatalmas röhögésben törtek ki. Persze csak ők. Mindenki nézte őket, hogy most mi bajuk van...


Igaz, hogy sokan mellettem álltak, de akkor sem esett jól.

2010. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
van egy-két bunkó aki rajtam mindig röhög...minden ok nélkül
2010. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem nem tud megerősíteni sajnos ami nem öl meg, nem tudom magam túl tenni rajta.
2010. nov. 14. 16:57
 8/15 A kérdező kommentje:
Rajtam is szoktak röhögni, de ti hogyan küzditek le?
2010. nov. 14. 16:59
 9/15 anonim ***** válasza:
igen, sokszor, főleg ciki dolgok miatt, vagy felelés közben ha valami ostobaságot mondtam... :) mindegy, elmúlt az is :D 22L
2010. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy te a klasszikus megalázásra gondolsz? Na olyan utoljára általános negyedikben történt velem. Én voltam az okos lány, persze, hogy cikiztek. Amióta nekik ciki a 8 általános végzettség azóta ezek az illetők barátkozni szeretnének velem, hát leshetik :) De azóta sem történt ilyen.
2010. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!