Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amikor középiskolába mentél,...

Amikor középiskolába mentél, akkor ismerted már az osztálytársaid egy részét (pl. iwiw, myvip, alapból ismerted, stb), vagy szeptemberben ismertél meg mindenkit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embert megismertem közösségi oldalakról. Msn-en nyáron jókat beszélgettünk. Azon voltam, hogy minél több embert ismerjek meg :) Persze volt olyan ember is akivel a suliban találkoztam először, de 60%ával már jóban voltam iskolakezdés előtt :)
2010. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyet ismertem.
2010. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szeptemberben ismertem meg mindenkit :)
2010. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én csak három osztálytársamat ismertem előtte és abból eggyel nem álltam szóba (azóta se).

Az egyik egy csaj volt akivel el lehet beszélgetni, de soha nem voltunk igazán jóba. A másik egy srác aki mindig a hülyaséget hajtja bárhol van, szóval rajta jókat lehet nevetni.

Pár nap múlva már a többiekkel is úgy beszélgettem, hülyültem, mintha régóta ismernénk egymást.17/L

2010. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a 33 fős osztályból két embert ismertem, egyik alsóban osztálytársam volt, a másikat pedig egy online dühöngőből. Aki osztálytársam volt alsóban, azt már csak a nevéről ismertem meg, az arcáról nem nagyon, az online-havert meg ugye még sosem láttam előtte :D Rajtuk kívül senkit nem ismertem. Egy-két lányt meg még azóta is csak névről.
2010. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én senkit nem ismertem:P De könnyen barátkozom:)
2010. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt IWIW és myvip. Egy osztálytársam már az általánosban is az volt.
2010. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy embert ismertem, mert egy suliba jártunk, az osztály kb. harmadát a gólyatárborban, a maradékot meg szeptemberben.
2010. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*gólyatáborban
2010. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Két általános iskolai osztálytársammal együtt vettek fel az adott osztályba, így őket már ismertem. Egy-két fej rémlett bizonyos versenyekről. Az internet, a közösségi oldalak pedig szóba sem jöttek [hat éve volt ez].
2010. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!