Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elaludtam, akkor azt hogy...

Ha elaludtam, akkor azt hogy lehet leigazolni?

Figyelt kérdés

10-kor keltem és akkor már nem mentem be.

A szülőik elfogytak. Az orvos pedig utólag nem ad.


2010. nov. 14. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szülő 1-2 órát csak leigazolhat még :)

beírja hátra hogy miért késtél..osztályfőnök szerintem elfogadja ha nem akkor kérdezd meg őt mi kell:D

2010. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát..bemehettél volna az orvoshoz aznap..h kérj igazolást. de így nincs ötletem.S:S
2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mész orvos hogy roszul voltál

oszt ha rosszul van valaki akkor csak nem orvoshoz ugrálos kedve van az embernek

2010. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

megmondod hogy aznap rosszul voltál és nem tudtál elmenni az orvoshoz :D és csak fog adni meg még ki is ír pár napra.

esetleg ha rendes az ofőd, megmondod hogy éjszaka lemerült a telód és nem keltél fel :D és leigazolja jobb esetben

2010. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy hasmenésed volt. Biztos valamivel elrontottad. Azzal nem lehet orvoshoz menni, mert tartasz attól hogy útközben rád jön. Azt másnap már nem látja senki hogy kamuztál vagy sem (reméljük ezt az oldalt nem olvassa a tanárod...)
2010. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mekkora amatőr vagy wazze...
2010. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha igazolatlanod van? Semmi! Csak több ne legyen!
2010. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!