Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy 4-es körüli átlag matekból...

Egy 4-es körüli átlag matekból, és egy 5-ös átlag fizikából elég-e ahhoz, hogy építészmérnök lehessek? Tehát nem csak ilyen matekzsenik mennek oda?

Figyelt kérdés
Egy országos szinten is elismert középiskolában műszaki matematika tagozaton (matematika és fizika) tanulok. Csak az osztályomból ketten is szeretnének építészek lenni, és mind a ketten jóval okosabbak nálam. Tehát lenne esélyem a szakmában?
2010. nov. 16. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Matekból négyes és fizikából ötös? Csak nem Szász Marci személyesen???


Amúgy BŐVEN elég.

2010. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem elég,bár úgy vélem,ez a szakma eléggé telített,ún.divatszakma lett
2010. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A rajz az smafu?! az is kell ha nem tudsz rajzolni akkor felejtős lehet. Egyébként az hogy milyen jegyed van nem mond semmit az érettségi számít és a bent maradás ha felvesznek. Felső oktatásban nem mindig számít az hogy milyen voltál ott mit tudsz kihozni magadból.
2010. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Simán jó lesz. Ott majd átértékelődik minden, hidd el. Nálunk sok olyan ember megy el a matek miatt, akik nagyon is jó tanulók voltak még középiskolában, igaz, én földmérő mérnöknek tanulok.

De van egy különbség köztem és köztük. Én leülök, aztán matekozok. Szeretek is matekozni, bár az idegesít ha nem értem, de nekem amolyan gondolkodtató, szórakoztató elfoglaltság. Mindegy, a lényeg az, hogy gyakorolni kell sokat.

2010. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, 4-es matek, 5-ös fizika, 5-ös rajz, 5-ös szakrajz stb stb. építész szakközépsuli de ettől független félek...nem az egyetemtől hanem hogy bekerülök e.Egy BME építészmérnökire elég sok pont kell..
2010. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

18:59

Ezt majd át fogod értékelni, amint bekerültél. Az egyetemtől jobban fogsz félni, és gyakoribb lesz a "kab.beafa.szom".

2010. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D
2010. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére azokból a könyvekből tanuljuk a szakmai tárgyakat mint amiből az egyetemen..(többségében) :D

Bár ez csak töredéke az egész egyetemi anyagnak...

2010. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!